Automobilių remonto paslaugos Klaipėdoje, Variklių diagnostika Klaipėdoje, Stabdžių remontas, Automobilio kompiuterinė diagnostika, Važiuoklės remontas
Automobilių dalys

Šeštadienis, Balandžio 17, 2021

Stabdžių sistemos diagnostika ir remontas Klaipėdoje

       
 

            Stabdžių sistema - vienas svarbiausių  automobilio saugumo elementų, kuri dėl mechaninio ir aplinkos poveikio, gali pasidaryti nesandari. Ypač pažeidžiamos yra guminės stabdžių sistemos dalys. Laiku nepastebėjus, kad išsiplėtimo bakelyje trūksta stabdžio skysčio, sistemoje kaupiasi oras. Nepašalinus oro iš sistemos ir nepripildžius stabdžių skysčio iki reikiamo lygio, spaudžiant stabdžių pedalą, hidraulinėje stabdžių pavaroje suslegiamas tik oras, todėl stabdžiai gali blogai arba iš viso neveikti. Jei neveikia pagrindinis stabdys, toliau važiuoti draudžiama. Stabdžių skystis, esantis stabdžių sistemoje, po kelių eksploatacijos metų praranda savo kokybę, nes absorbuoja drėgmę, vandens kiekis skystyje pasiekia kritinę ribą. Prisigėrusio vandens stabdžių skysčio užvirimo temperatūra smarkiai sumažėja, todėl nuo stabdymo metu išsiskiriančios šilumos stabdžių magistralėse gali užvirti skystis. Tai savo ruožtu mažina stabdžių efektyvumą, ilgina stabdymo kelią. Taip pat, dėl skysčio absorbuotos drėgmės sistemoje, stabdžių cilindro talpykloje kaupiasi vanduo ir rūdys. Su laiku pradeda rūdyti ir praranda sandarumą, metalinės stabdžių sistemos dalys. Taip atsitikus, stabdžiai tampa neveiksmingi.
 

          Svarbus stabdymo elementas yra stovėjimo stabdis (rankinis), kurį retai naudojant  pradeda rūdyti ir įstringa lynas. Jis neleidžia trinkelėms normaliai funkcionuoti, atleidus stabdį grįžti į pirminę padėtį. Dėl rūdžių stringa stabdžių trinkelės ir jų atramos “suportai“ ir juose esantys darbiniai cilindrai. Dėl to dažniausiai pasitaikantis stabdžių sistemos gedimas- užstrigę galiniai stabdžiai, neleidžiantis laisvai suktis ratams, todėl automobilis sunkiau važiuoja ir naudoja daugiau degalų žiemą. Taip pat galimas savaiminis ratų užsiblokavimas, dėl ko mašiną gali sumėtyti, užnešti į priešingą eismo juostą, arba griovį. kuris turėtų būti naudojamas nuolat, tokiu būdu išvengiant rūdijimo ar lyno pastrigimo. 
 

          Atliekame stabdžių sistemos diagnostikos ir remonto darbus, kurių metu tikrinami stabdžiai, kompiuterine diagnostika nustatomos ABS daviklių problemos, keičiamos stabdžių kaladėlės,  diskai, cilindriukai, būgnai, žarnelės, vamzdeliai, remontuojami stabdžių suportai.

 

          Atliktiems darbams suteikiama 60 dienų garantija !

          Turite klausimų? Skambinkite jau dabar! Tel. +370 620 20546.

Automobilių remonto
paslaugos Klaipėdoje


Variklių diagnostika ir remontas
Važiuoklės diagnostika ir remontas
Kompiuterinė diagnostika ir remontas
Transmisijos diagnostika ir remontas
Išmetimo sistemos remontas
Kondicionierių diagnostika ir remontas
Stabdžių sistemos diagnostika ir remontas

UAB „Valpavita“


El. paštas: valpavita@gmail.com
Tel.: +370 620 20546 
 
 
 
REGISTRACIJA INTERNETU